0850 430 1 555 0553 241 65 76 Pzt - Cum 09:00 - 17:00 Merdivenköy Mah. Sayım Sok. No:10/B Kadıköy
Reaktif Ceza Ödetmeme Garantisi
Hızlı ve Güvenilir Hizmet ile Birlikte
Önce güvenlik
önceliğimizdir
Kaliteli hizmet
iddalıyız
Online İşlemler

ENERJİ DANIŞMANLIĞI

ENERJİ DANIŞMANLIĞI

ENERJİ DANIŞMANLIĞI, müşteri memnuniyeti ön plana alınarak enerji kullanımının periyodik olarak incelenmesi ile enerji kullanımının mevzuata uygun, verimli, kesintisiz, uygun maliyetli ve kaliteli bir şekilde sağlanması konusunda müşterilere destek verilmesidir.

3 FAZ MÜHENDİSLİK olarak; reaktif enerji takibi ile faturanızda reaktif enerji bedeli ile karşılaşmadan sizi haberdar edip, kompanzasyon sisteminizdeki sorunlar için uygun çözüm teklifleri sunmaktayız. Faturanıza herhangi bir reaktif ceza gelmesi durumunda bu cezayı kendimiz ödeme garantisi vermekteyiz.

Buna ek olarak, enerji maliyetlerinizin yönetilmesi ile aylık fatura giderlerinizi minimum düzeye indirme garantisini vermekteyiz. Mevzuat ve regülasyon danışmanlığı hizmetimiz ile mevzuatta lehinize olabilecek size en uygun düzenlemeler incelenerek bu konuda yapılması gerekenler tarafımızdan sağlanmaktadır. Ayrıca bu hususta mevzuat dahilinde size en uygun tarifeyi bulmanızda sektör hakkında edindiğimiz tecrübeler ve teknik altyapımız ile yardımcı olarak daha uygun fiyata daha kaliteli ve daha güvenilir enerji satın almanızı sağlıyoruz. Enerji sektörünün hızla gelişmesi nedeniyle değişen mevzuat takibi yapılarak olası cezalardan ya da uygun olmayan fiyatlandırma politikalarından uzak kalmanız tarafımızdan sağlanmakta. Bu sayede enerji masraflarınızın azalması sağlanarak hem size hem de ülke ekonomisine katkı sağlamış olmaktayız.

Aylık elektrik faturanızı takibe alarak faturanızda bulunan dağıtım bedeli, enerji fonu, trt payı vb diğer bedellerden faturanızda oluşabilecek endeks hatalarından sizi kurtarıyoruz. Ayrıca bu sayede tüketiminizi inceleyerek en uygun çözümü sunmuş oluyoruz. Dağıtım şirketleri, enerji sağlayıcı şirketler vb. tarafından oluşabilecek hatalardan dolayı haksız tahsil edilen bedellerin geri kazanımını sağlayarak haklarınızın korunmasında yardımcı oluyoruz.

Hizmetlerimizden oluşabilecek herhangi bir sorunun müşterilerimize yansıtmayacağımız garantisini vermekteyiz.

Bu hizmetler dışında Elektrik ile ilgili diğer tadilat ve tamiratlarınız için Elektrikçi aranıyor linkini takip edebilirsiniz.

 

About the author

Leave a Reply

Hemen Ara