0850 430 1 555 0553 241 65 76 Pzt - Cum 09:00 - 17:00 Merdivenköy Mah. Sayım Sok. No:10/B Kadıköy
Reaktif Ceza Ödetmeme Garantisi
Hızlı ve Güvenilir Hizmet ile Birlikte
Önce güvenlik
önceliğimizdir
Kaliteli hizmet
iddalıyız
Online İşlemler

Hakkımızda

Enerji takip sistemleri

3 FAZ Muhendislik

3 Faz mühendislik 2010 yılında İstanbul/Kozyatağı’nda faaliyete başlamıştır. Uzman mühendis kadromuzla SCADA sistemleri, Kompanzasyon panosu bakım, onarım, imalat ve elektrik tesisat plan proje ve taahhüt alanında hizmet vermektedir.

 

Faliyet Alanlarımız:

  • Kompanzasyon Panosu
  • SCADA Uzaktan Takip
  • AG / OG Dağıtım Panoları
  • Elektrik Tesisat Projeleri
  • Plan, Proje, Taahhut
  • İndirimli Elektrik Danışmanlığı
  • Güneş Enerjisi Sistemleri
  • Firmaların Enerji Danışmanlığı

Vizyonumuz ve Misyonumuz

Vizyonumuz
Yenilikleri takip ederek sürekli gelişen, teknolojiye ayak uyduran, enerji sektöründe söz sahibi, sektörün güvenilir şirketlerinden biri olabilmek.

Misyonumuz
Etik değerlerden ve müşteri memnuniyeti ilkesinden ödün vermeden, kaliteli hizmet anlayışımızla enerji verimliliği, kompanzasyon bakımını ve onarımını ve en az maliyetle siz müşterilerimizin hizmetine sunmak.
 

Neden Biz?

Elektrik enerjisi sektöründe “Uzmanız”
Elektrik sektöründe uzman, güvenilir ve eğitimli kadrolarımızdan oluşmuş Türkiye geneline yayılmış teknisyen ağımıza güveniyoruz.

Elektrik enerjisi sektöründe “Güveniliriz”
Portföyümüzde yer alan Eğitim, Sanayi, Sağlık, İletişim, Turizm, Finans ve Perekende sektörlerinde faaliyet gösteren yüzlerce kurumsal müşterimize kaliteli hizmet vermeyi sürdürmekteyiz.

Elektrik enerjisi sektöründe “Sürekliyiz”
Türk enerji sektörünün daimi oyuncusuyuz. Müşterilerimizin hayatlarında bugün de varız, yarın da olacağız. Değer yaratmaya her gün devam edeceğiz

Elektrik enerjisi sektöründe “Müşteri Odaklıyız”
Müşteri Memnuniyeti bizim için çok önemlidir. Uzman kadrolarımız tarafından hizmet alır, her türlü sorunuza cevap, sorununuza çözüm bulabilirsiniz. Önceliğimiz; müşterilerimiz ve ülkemiz için en iyisini yapmaktır.

Elektrik enerjisi sektöründe “Yenilikçiyiz”
3Faz Mühendislik müşterisi olmanın ayrıcalığını hissedebilmeniz, kaliteli ve hızlı hizmet alabilmeniz için hep araştırıyoruz. Dönemsel olarak değişebilecek ekonomik koşullar ve tüketim profilinize göre kompanzasyon bakım ve enerji takibini güncel şekilde sunabilecek ve kusursuz bir satış sonrası hizmet sağlayabilecek tecrübeli bir çözüm ortağıyız.

Sanayi Çözümleri

Sanayinin olmazsa olmaz enerji ihtiyacı elektrik enerjisidir. Elektrik enerjisini kullanırken bir yandan da verimli kullanmak gerekir. Eğer reaktif güç kompanzasyonu yapılmaz ise; şebekede güç kayıpları oluşur, hat ve kablolar daha fazla akım çeker ve bununla beraber kayıpların oluşturduğu gerilim düşümleri nedeniyle taşınacak olan enerjinin taşıma kapasitesi düşer. Bu da üretim ve dağıtım sistemlerinin de kapasitesini azaltır.

Enerji Verimliliği

Enerji, kaynaklarının hızla tükeniyor ve yenilenemiyor olması ve maliyetinin çok yüksek olması sebebi ile
günümüzde en önemli sorunlardan biri haline gelmiştir. Bu sebeplerle, tüm dünyada enerji tasarruf politikaları izlenmeye başlanmıştır. 3Faz Mühendislik, size sunacağı kompanzasyon panosu çözümleriyle enerji tüketimlerinizde verimliliği arttıracak ve maliyetlerinizi düşürecektir.

Enerji Takibi

Enerji verimliliğinin giderek daha fazla önem kazanması ve kompanzasyon uygulamasını güçleştiren dengesiz ve hızlı yük profilinin yaygın bir hale gelmesi, işletmeleri enerji tüketimlerini takip etmeye yöneltmektedir. SmartPower uzaktan takip sistemleri, bu ihtiyaçlar göz önünde bulundurularak, kullanıcının kolay bir şekilde sisteme ulaşabileceği ve gerekli tüm bilgilere rahatça erişebileceği bir şekilde tasarlanmıştır.

MutluMüşteriler

Sizin mutlu olmanız için çalışan bir ekip

0+
Müşteri
0
Proje
0
Çalışma Saati
Hemen Ara