0850 430 1 555 0553 241 65 76 Pzt - Cum 09:00 - 17:00 Merdivenköy Mah. Sayım Sok. No:10/B Kadıköy
Reaktif Ceza Ödetmeme Garantisi
Hızlı ve Güvenilir Hizmet ile Birlikte
Önce güvenlik
önceliğimizdir
Kaliteli hizmet
iddalıyız
Online İşlemler

İndirimli Elektrik Danışmanlığı

İndirimli Elektrik Danışmanlığı

Yıllık elektrik tüketiminiz 3600 kWh üzerinde ise, diğer bir ifadeyle aylık ortalama 120 TL ve üzeri elektrik faturası ödüyorsanız, siz de Serbest Tüketici olma avantajından faydalanabilir ve böylece daha ucuz elektrik tüketimine başlayabilirsiniz. “Pahalı” elektrikten hiçbir farkı olmayan indirimli elektiriği tedarikçi firmanızı değiştirerek daha ucuza kullanabilir ve elektrik masraflarınızı bir hayli azaltabilirsiniz. Aynı elektriğe daha fazla ücret ödememek sizin elinizde.

Standart Tarife

Sabit indirimli tarife , yaptığımız sözleşme süresince EPDK tarafından yayınlanan ulusal birim enerji fiyatı üzerinden sağladığımız indirim oranının sabit kalmasını garanti eder. EPDK tarafından ulusal birim enerji tarifesine zam yapıldığı takdirde, indirimli standart tarife de zamlanır; fakat ulusal birim enerji bedelinden sözleşmede anlaşılan oranda daha ucuz olmayı sürdürür.

Zamlanmayan (Sabit) Tarife

Zamlanmayan Tarife aktif enerjide meydana gelen birim fiyat dalgalanmalarından etkilenmez ve sözleşmeniz süresince ulusal birim enerji tarifesine uygulanan zamlara karşı sizi korur. Tercihe göre 12 veya 24 aylık seçenekler ile risk içermeyen ve güvenli fiyat avantajından faydalanabilirsiniz.

Hemen Ara